Pracownia architektury krajobrazu Garden Art - projektowanie i kompleksowe wykonywanie ogrodów

Magdalena Kowalak-Skwarek - mgr inż. architekt krajobrazu

Realizujemy projekty on-line

Projekty on-line 30% taniej

Dlaczego my?

projektowanie ogrodów kamień pomorski szczecin

Architektura krajobrazu to nasza pasja, a w szczególności projektowanie ogrodów przydomowych, zieleni na dachach, kreowanie przestrzennych elementów architektonicznych o małej kubaturze, a także aranżacja wnętrz zielenią.
Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z ogromną odpowiedzialnością i rzetelnością, stosując się do przepisów prawa budowlanego, ustawy o ochronie przyrody, a także innych istotnych rozporządzeń. Naszą dewizą jest dbałość o szczegóły, a zdobyte wykształcenie i doświadczenie z zakresu kształtowania architektury krajobrazu, pozwalają nam zaprojektować ogród na miarę Państwa potrzeb.
Inspiracją dla tworzonych przez nas projektów są podróże po botanicznych ogrodach Europy, programy przyrodniczo - naukowe, konferencje, szkolenia, artykuły, pisma specjalistyczne, a także marzenia inwestorów.
Każda wolna przestrzeń wokół domu, bądź firmy, nieważne czy jest zlokalizowana w obrębie aglomeracji miejskiej, na przedmieściach czy też na wsi, może stanowić użyteczne i piękne miejsce. Kształtowanie architektury krajobrazu to mądre zagospodarowanie każdego skrawka powierzchni, zgodnie z jej przeznaczeniem, tak by stanowiła naturalne przedłużenie wnętrza naszego domu bądź biura, zaś efekty pracy były widoczne o każdej porze roku.
Dobry architekt krajobrazu zadba o to, by ogród przydomowy pełnił funkcję użytkowo-rekreacyjną, natomiast zieleń przy firmie stanowiła przede wszystkim wizytówkę jej siedziby.
Profesjonalnie zaprojektowany ogród porównać można z dobrze skrojonym garniturem. Istotnym jest, aby każdy jego element traktować jako część tego samego projektu. Nie ma tu miejsca ani czasu na błędy, gdyż im więcej poprawek, tym wyższy koszt uzyskania końcowego efektu. Zewnętrzna przestrzeń ma styl, gdy założona jest na przejrzystym planie, wynikającym z harmonijnego połączenia kształtów i wzorów. W naszym prywatnym zielonym azylu chcemy bowiem czuć się zarówno wytwornie jak i komfortowo.
Jeżeli chcą Państwo współuczestniczyć w procesie tworzenia wymarzonego ogrodu i w późniejszym etapie korzystać z jego uroków, pracownia projektowa Garden Art zaprasza do współpracy.
Działamy na obszarze województwa zachodniopomorskiego, a w szczególności w takich miastach jak Szczecin, Wolin, Goleniów, Trzebiatów, Mierzyn, Nowogard, Gryfice, Stargard Szczeciński, Kołobrzeg, Gryfino, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Nowogard, Rewal, Pustkowo, Świnoujście, Pobierowo.

» Skontaktuj się z nami